Skladem máme téměř celý sortiment, odesíláme denně.

Jak to začalo?

 Společnost Wacaco byla založena v roce 2013 v Hongkongu jako výsledek vývoje malého, lehkého a lehce ovladatelného přístroje, který původně vznikl jako malý osobní projekt jednoho designéra a milovníka dobré kávy...

 Hugo Cailleton, zakladatel společnosti Wacaco a držitel mnoha cen v oboru průmyslového designu se již před zahájením vývoje Minipressa dlouhodobě podílel na výrobě domácího espressa. Myšlenka přenosného espresso stroje pak vznikla jednou ráno během služební cesty poté, co byl zklamán mizernou kávou v hotelu.

 Hugo začal zkoumat dostupné přístroje na trhu, nakupoval vzorky a testoval je. Žádný z těchto výrobků ho však zcela neuspokojil. Kávovary byly příliš těžké, nedosahovaly potřebného tlaku, teplota kávy byla nízká a byly drahé.

 Cesta k dosažení vysněného zařízení však nebyla lehká. Bylo postaveno více než deset prototypů, na kterých se testovaly různé mechanismy, způsoby tlakování i vlastní extrakce kávy. Zpětná vazba od přátel, zkušebních skupin i odborníků na kvalitní kávu byla pečlivě zaznamenána a přezkoumána. Některé funkce byly přidány, jiné byly v procesu odstraněny a musely se vrátit zpět na kreslicí desku více než několikrát. Díky vytrvalosti a tvrdé práci všech zúčastněných však po dvaceti měsících Minipresso konečně spatřilo světlo světa.

 Nyní je čas, aby jste Minipresso vzali do svých rukou i Vy. Je vyrobené z odolných materiálů a dokáže vyvinout potřebný tlak na výrobu toho nejkvalitnějšího espressa. V prodeji je jak verze na čerstvě mletou kávu, tak i pohodlné řešení v podobě modelu NS na kapsle Nespresso

 

 

Zpět do obchodu