Skladem máme téměř celý sortiment, odesíláme denně.

Nanopresso Journey Spring Run

Nanopresso Journey je speciální edice, ilustrovaná společností SteF. Každému ročnímu období je věnována jedna edice.
Součástí je i pouzdro, exkluzivně designované pro konkrétní edici. SPRING RUN Nanopresso ve stylu cyklo.

Dva týdny
Kód: NANOPRESSOJSR
Značka: Wacaco
1 999 Kč
nanopresso spring run
Novinka

Nanopresso je schopno s pomocí vašich rukou dosáhnout tlaku 18 barů (261 PSI). To je víc než může vyvinout většina domácích espresso strojů.
Nanopresso funguje nejlépe s jemně mletou kávou, jeho váha je pouhých 336 gramů, je extrémně lehké. Pojme až 80 ml vody a součástí je i odnímatelný šálek. Obě části mají chladič, který absorbuje teplo a chrání ruce. Nanopresso Wacaco nepotřebuje žádný zdroj elektrické energie, stačí nalít horkou vodu (i z termosky) a několika stisky pístu připravit výbornou kávu. Na kole, na motocyklu nebo i při pěší túře.

Po přípravě kávy trvá údržba Nanopresso jen několik vteřin. V případě potřeby jsou všechny součástky portafiltru snadno vyjímatelné.

Délka: 156mm
Hmotnost 336 g
Objem vody 80 ml
Objem kávy 8g
Průměrný tlak 18 bar 261 psi

Pokud by často cestujete ve dvou, určitě oceníte Nanopresso Barista Kit. Dvojitá zásoba vody a dvojitá dávka kávy zjednodušší a zrychlí výrobu.
Praktickým doplňkem je také  NS adaptér pro nanopresso, díky kterému můžete na přípravu kávy využít kompaktibilní kapsle.
Pokud s sebou nenosíte vařič, bude se Vám hodit Wacaco Nanovessel, termoska kompaktibilní s Nanopressem, termoska kterou můžete připojit přímo k přístroji a neztratit tak zbytečně ani stupeň horké vody. V nabídce máme i stylové  utěrky Barista Towels Pack.

Přehledný video návod jak kávu v Nanopressu připravit můžete shlédnout níže.